KARI ÖSZTÖNDÍJ PÁLYÁZATI FELHÍVÁS HÁTRÁNYOS HELYZETŰ, DUÁLIS KÉPZÉSBEN RÉSZTVEVŐ HALLGATÓK SZÁMÁRA

PANNON EGYETEM

MÉRNÖKI KAR

DÉKÁN

KARI ÖSZTÖNDÍJ

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

HÁTRÁNYOS HELYZETŰ, DUÁLIS KÉPZÉSBEN RÉSZTVEVŐ HALLGATÓK SZÁMÁRA

A Pannon Egyetem Mérnöki Kar Kari Ösztöndíj Pályázatot hirdet hátrányos helyzetű, duális képzésben résztvevő hallgatók számára. A hátrányos helyzet az alábbi szempontok alapján kerül megállapításra:

• szociális helyzet;

• speciális szükséglet, tanulási nehézségek;

• lakóhely, képzési hely közti távolságokból eredő utazási költség.

Pályázatot nyújthat be minden, a Mérnöki Karon duális képzési tanulmányokat folytató hallgató, aki a pályázat célcsoportját képező szakok (gépészmérnöki alapszak, mechatronikai mérnöki alapszak) valamelyikén tanul.

A pályázat beadásának további feltétele a SZOC kérvény NEPTUN tanulmányi rendszerben történő leadása.

Az ösztöndíj odaítéléséről, a támogatás összegéről a Mérnöki Kar dékánja dönt.

A hátrányos helyzetű, duális képzésben résztvevő hallgatók kari ösztöndíját az EFOP 3.5.1 -16-2017-00010 projekt biztosítja.

A pályázat beadási határideje: 2018. október 5. 14:00 óra

A pályázatot- a kari honlapról letölthető pályázati adatlapot kitöltve- személyesen kell leadni a Mérnöki Kar Dékáni Titkárságán (Pannon Egyetem, Mérnöki Kar, 8200 Veszprém, Egyetem u. 10. B épület 101-102.)

Veszprém, 2018. szeptember 20.

2018. 12. 15.
Vizsgaidőszak