KARI ÖSZTÖNDÍJ PÁLYÁZATI FELHÍVÁS DUÁLIS KÉPZÉSBEN RÉSZTVEVŐ HALLGATÓKAT PATRONÁLÓK SZÁMÁRA

PANNON EGYETEM

MÉRNÖKI KAR

DÉKÁN

KARI ÖSZTÖNDÍJ

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS DUÁLIS KÉPZÉSBEN RÉSZTVEVŐ

HALLGATÓKAT PATRONÁLÓK SZÁMÁRA

A Pannon Egyetem Mérnöki Kar Kari Ösztöndíj Pályázatot hirdet duális képzésben résztvevő hallgatók tanulmányait segítő patronálók számára.

Pályázatot nyújthat be minden, a Mérnöki Karon BSc, MSc és PhD tanulmányokat folytató hallgató.

Feltétel: patronálandó hallgató a gépészmérnöki alapszak, illetve a mechatronikai mérnöki alapszak hallgatói lehetnek.

Az ösztöndíj odaítéléséről, a támogatás összegéről a Mérnöki Kar dékánja dönt.

A kari ösztöndíját az EFOP 3.5.1 -16-2017-00010 projekt biztosítja.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

• a hallgató vállalásait (egyéni tanulást segítő program kidolgozása és megvalósítása a duális képzésben résztvevő hallgatók számára);

• oktatói ajánlást;

• önéletrajzot, amelyben a pályázónak ki kell térnie egyetemi munkásságára, tanulmányi versenyeken elért eredményeire, távlati céljaira, ambícióira;

A pályázat beadási határideje: 2018. október. 14:00 óra

A pályázatot személyesen kell leadni a Mérnöki Kar Dékáni Titkárságán (Pannon Egyetem, Mérnöki Kar, 8200 Veszprém, Egyetem u. 10. B épület 101-102.)

Veszprém, 2018. szeptember 20.

Nincsenek események