Kari ösztöndíj pályázati felhívás hátrányos helyzetű és sajátos szükségletű hallgatók számára

PANNON EGYETEM

MÉRNÖKI KAR

DÉKÁN

KARI ÖSZTÖNDÍJ

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

HÁTRÁNYOS HELYZETŰ ÉS SAJÁTOS SZÜKSÉGLETŰ HALLGATÓK SZÁMÁRA

A Pannon Egyetem Mérnöki Kar Kari Ösztöndíj Pályázatot hirdet hátrányos helyzetű és sajátos szükségletű hallgatók számára. A hátrányos helyzet az alábbi szempontok alapján kerül megállapításra:

• szociális helyzet;

• sajátos szükséglet, tanulási nehézségek;

Pályázatot nyújthat be minden, a Mérnöki Karon nappali tanulmányokat folytató hallgató. A pályázat beadásának további feltétele érvényes SZOC kérvény NEPTUN tanulmányi rendszerben történő leadása.

Az ösztöndíj odaítéléséről, a támogatás összegéről a Mérnöki Kar dékánja dönt.

A hátrányos helyzetű és sajátos szükségletű hallgatók kari ösztöndíját az EFOP-3.4.3-16-2016-00009 projekt biztosítja.

Az ösztöndíj havi összege (5 hónap idejére): 40.000 forint/hó

A pályázat beadási határideje: 2018. szeptember 26. 14:00 óra

A pályázatot- a kari honlapról letölthető pályázati adatlapot kitöltve- személyesen kell leadni a Mérnöki Kar Dékáni Titkárságán (Pannon Egyetem, Mérnöki Kar, 8200 Veszprém, Egyetem u. 10. B épület 101-102.)

Veszprém, 2018. szeptember 17.

dékán

Nincsenek események