A Mérnöki Kar „Tutor/Mentor Program” ösztöndíj-pályázati felhívása a 2018/2019-es tanév őszi félévére

A Mérnöki Kar
„Tutor/Mentor Program”
ösztöndíj-pályázati felhívása
a 2018/2019-es tanév őszi félévére

A Mérnöki Kar dékánja pályázatot hirdet a Kar azon nappali tagozatos graduális és PhD hallgatóinak, akik a 2018/2019-es tanév őszi félévében vállalkoznak a hátrányos helyzetű és sajátos szükségletű hallgatók mentorálasára: intézményi, közösségi beilleszkedés segítése, tanulási folyamat tervezésének, kivitelezésének támogatása, szabadidős és sportolási lehetőségek feltárásának támogatása, a szakmai fejlődés folyamatos figyelemmel kísérése.

Az ösztöndíjat a Mérnöki Kar adományozza a mindenkori dékán és dékánhelyettesek együttes döntése alapján.

Az ösztöndíj havi összege (4 hónap idejére): 25.000 forint/hó

A pályázati anyag benyújtásának határideje: 2018. szeptember 26. (szerda) 14.00 óra

A pályázatnak tartalmaznia kell:

• a hallgató vállalásait

• oktatói ajánlás

• önéletrajzot, amelyben a pályázónak ki kell térnie egyetemi munkásságára, tanulmányi versenyeken elért eredményeire, távlati céljaira, ambícióira; az önéletrajz benyújtandó: 2018. szeptember 26-ig.

A pályázati feltételek teljesülésének igazolásához:

• a mentor által kialított havi teljesítésigazolás

A pályázatokat egy példányban kérjük benyújtani az alábbi címre:

levélcím: 8201 Veszprém, Postafiók: 158.;
személyes kézbesítés esetén: a Pannon Egyetem Mérnöki Karának Dékáni Titkársága
(8200 Veszprém, Egyetem u. 10. B101-102.)

Veszprém 2018. szeptember 17.

dékán

Nincsenek események