„Mérnökhallgatók a jövő mérnökeiért” ösztöndíj-pályázati felhívása a 2018/2019-es tanév őszi félévére

A Mérnöki Kar
Mérnökhallgatók a jövő mérnökeiért”
ösztöndíj-pályázati felhívása
a 2018/2019-es tanév őszi félévére

A Mérnöki Kar dékánja pályázatot hirdet a Kar azon nappali tagozatos hallgatóinak, akik a 2018/2019-es tanév őszi félévében heti rendszerességgel felzárkóztató kurzusokat szerveznek hallgatótársaiknak tanulmányaik eredményesebbé tétele érdekében. A kurzusok minimum öt fő részvételével indíthatóak.

Az ösztöndíjat a Mérnöki Kar adományozza a mindenkori dékán és dékánhelyettesek együttes döntése alapján. A pályázatban foglalt feltételek és a felzárkóztató kurzusok teljesülését a pályázó október, november és december hónapok 15. napjáig aláírt jelenléti ív benyújtásával igazolhatja.

Az ösztöndíj havi összege (3 hónap idejére): 30.000 forint/hó

A pályázati anyag benyújtásának határideje: 2018. szeptember 26. (szerda) 14.00 óra

A pályázatnak tartalmaznia kell:

• a kitöltött adatlapot, amely röviden tartalmazza, hogy a pályázó mely tárgy(ak)ból, milyen formában kívánja megtartani a felzárkóztató kurzusokat (az adatlap letölthető az http://mk.uni-pannon.hu oldalról); az adatlap benyújtandó: 2018. szeptember 26-ig;

• önéletrajzot, amelyben a pályázónak ki kell térnie egyetemi munkásságára, tanulmányi versenyeken elért eredményeire, távlati céljaira, ambícióira; az önéletrajz az adatlappal együtt benyújtandó: 2018. szeptember 26-ig.

A pályázati feltételek teljesülésének igazolásához:

• a hallgatótársakkal elért eredményekről készített beszámoló (eredménylista) benyújtása minden hónap 5. napjáig; benyújtandó november, december és január 5-ig;

• az oktatott hallgatók és a pályázó aláírását tartalmazó jelenléti ív és a foglalkozásokon készített fényképek; benyújtandó november, december és január 5-ig.

A pályázatok elbírálásának ideje: 2018. szeptember 28.

A pályázatokat egy példányban kérjük benyújtani az alábbi címre:

levélcím: 8201 Veszprém, Postafiók: 158.;
személyes kézbesítés esetén: a Pannon Egyetem Mérnöki Karának Dékáni Titkársága
(8200 Veszprém, Egyetem u. 10. B101-102.)
E-mail cím:

Az eredményről minden pályázót e-mailben értesítünk.

Veszprém 2018. szeptember 17.

dékán

2018. 12. 15.